All posts for the day 2 sierpnia, 2014

Umiejętności menedżera w zakresie działań projektowych

Specjaliści ds. szkoleń są świadomi, że umiejętności niezbędne do organizowania projektów zdobywa się metodą praktyk kierowniczych albo specjalistycznych szkoleń.

Coaching w grach dla menedżerów

Coaching to relacja kilku pracowników. Najbardziej doświadczona osoba odgrywa rolę mentora i próbuje pomagać drugiej osobie w określaniu i planowaniu projektów osobistych i zawodowych.

Kroki w procesie budowania działu pracowniczego

W poniższym blogu opiszę etapy tworzenia działu lub grupy projektowej w firmie. Kiedyś mój kolega przekonał mnie, że jeśli w zespole są najlepsi eksperci i przed tym wydarzeniem nie robili nic wspólnie, nie osiągną efektu synergii.

Badanie efektów przedsięwzięcia rozwojowego

Z przeprowadzanej diagnozy projektu szkoleniowego wynika bardzo dużo korzyści.  Ludzie, którzy uczestniczą testują siebie, jak duże poczynili „progresy kompetencyjne”. Ich menedżerowie otrzymują diagnozę na temat rozwoju zatrudnionych. Szkoleniowcy otrzymują informację, co powinni zrobić dokładniej do następnego takiego warsztatu.