Kolejna zabawa na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece symulacji dla branży MŚP, fundacji non profit i administracji państwowej od zeszłego kwartału udostępniliśmy grę menedżerską: Ekstremalne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Przeciąganie Liny (Wstępna nazwa zabawy jest dopiero tymczasowy – jednak wyraża charakter ćwiczenia.)
Tą grę przeprowadzamy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, ze współpracy grupowej a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Dominujące jej użytkowanie to Warsztaty Dla Trenerów.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Chorwacja
Czas trwania kompletnej rozgrywki: pół dnia
Liczba uczestników: co najmniej 6, nie więcej niż 16.
Rekwizyty: motylek – sztuk trzy, tablice malarskie – sztuk sześć, nożyczki do papieru – sztuk dwie, trochę płatków śniadaniowych, paczka jagodowych zakreslaczy, foremka do pieczenia

REFERENCJE
„Conference Management” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SPATIO s.c. Magdalena Szydłowska, Jolanta Kulig, AUTO PARTNER sp. j. Jan Garcare i Andrzej Garcarek, Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Tartak STEFAN P.Cieślak, J. Cieślak S.J., PROPART Sp. z o.o., NZOZ VISUS Poradnia Okulistyczna Maria Dalz, Powiat Jarociński, Gmina Miejska Koło, Powiat Jarociński, Gmina i Miasto Witkowo, Stowarzyszenie Forum Kultur, Fundacja Forum Dialogu Między Narodami, Klub Kolarstwa Górskiego „GRAVITY”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Na Rzecz Kultury w Polsce, Społeczny Komitet do Spraw AIDS , Stowarzyszenie Księgarzy Polskich , Stowarzyszenie Otwarte Serce, Stowarzyszenie Studio Teatralne Koło, TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była też realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Marketing i zarządzanie”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom kupującym licencję proponujemy następujące opracowania:

• Patologia transformacji – Witold Kieżun
  • Sprzedaż przez zaufanie-Todd M. Duncan
  • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
  • Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał-John C. Maxwell
  • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
  • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
  • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Sękowa, obiekt konferencyjny Venezia, ulica Leszno 87
    Cena programu: 1200 złotych netto. Dajemy opcję regulowania w ratach – sześć wpłat.
    W cenie kursu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Roladka z łososia nadziewana puszystym chrzanem . Zupa: Krem z cukinii z paluszkiem serowym . Drugie danie: Filet z łososia pieczony z cytrynowo – ziołowym Pesto, ziemniaki opiekane, ryż smażony z dymką, bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych. Deser: Lody z owocami i bitą śmietaną. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.