Wydarzenia integracyjne – nagrodzeni słuchacze

Poniżej wymienionym osobom doceniając dziękujemy (a ponadto przyznajemy opisane poniżej prezenty) za zaangażowanie na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przesłali Państwu nasi instruktorzy Ksawery Gawliczek, Dobiesław gawęda, Lucjan Nowicki i Cecyliusz Kasperczyk w czasie treningu Świętokrzyskie Zabawy Team Building

• Anastazy Maj, Antykwariusz, Kostrzyn nad Odrą, wygrywa bilet na program e-learning „wysoce efektywne sposoby na realizacje celów sprzedażowych” lub szkolenie team building a także książkę „Starożytny Egipt”
  • Wirgiliusz Jaworski, Biegły rewident , Łochów, zapraszamy gratisowo na szkolenie „ jak umacniać współpracę z odbiorcą?” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto książkę „Ekspert Budowlany 4/2012”
  • Donald Jasiński, Doradca inwestycyjny , Skarbimierz, przesyłamy bezpłatny voucher na kurs dofinansowany „Jak zbudować i wdrożyć skuteczną strategię rozwoju firmy wykorzystując zrównoważoną kartę wyników” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a ponadto wydawnictwo „Studia Linguistica Universitatis Iagellonicae Cracoviensis. Vol. 128 (2011)”
  • Igor Kulka, Grafik komputerowy , Zawidz, wygrywa bilet na wykład „Zarządzaj asertywnie swoją energią w czasie” lub szkolenie integracyjne oraz publikację „Plany strategiczne”
  • Izydor Kołodziejski, Kartograf, Siedlce, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat zamknięty „Praca koordynatora oraz kierowanie projektem ” lub szkolenie team building a dodatkowo wydawnictwo „Sprawcy i/lub ofiary działań pozornych w edukacji szkolnej”
  • Ernest Hojka, Meteorolog, Sawin, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „trening komunikacji interpersonalnej” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus publikację „Człowiek – mit – kultura. Filozofia społeczna i historiozofia Jana Stachniuka”
  • Karol Zawiślak, Doradca inwestycyjny , Nędza, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „kształtowanie zespołu. lider & członek zespołu.” lub warsztat komunikacji i współpracy i książkę „Emigracyjny księgozbiór Lidii i Adama Ciołkoszów w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie”