Trudni uczestnicy na wyjazdach team building

Niektórzy współpracujący z nami trenerzy od dłuższego czasu organizują różnorakie  Firmowe Eventy Team Building
W oparciu o ich obserwacje zredagowaliśmy zestawienie pięciu częstych trudnych typów:
1.    Upierdliwy – krytykuje iż szkolenie jest niestarannie przeprowadzone bo lokalizacja hotelu nieodpowiednia, w łazience zabrakło mu mydła, przerwy są za krótkie, za ciemno w sali szkoleniowej, muzyka w restauracji jest za glośna i wiele innych pomyłek zniesmaczyło  mu imprezę
2.    Niechętny – woli nie integrować się z grupą i twierdzi że takie zajęcia nie mają nic wspólnego z pracą. Takiej osoby nie powinno się skreślać – to prawdopodobnie osoba nie lubiąca pracy w zespole  ale też istotna dla życia  spółki. trener ma ja sprytnie zaangażować w gry a nie krytykować – integracja opiera się na pracy także z takimi pracownikami.
3.    Skacowany – eksponuje negatywny nastrój po wczorajszej popijawie. wskazane byłoby go wyrzucić za drzwi.
4.    Złośliwy Wesołek – przez większość szkolenia niemal wyłącznie przeszkadza instruktorowi sypiąc żartami nie dotyczące kwestii szkolenia
5.    Imprezowicz – jest zdania że ćwiczenia i symulacje to jedynie zabawy. Taki uczestnik pragnie się bawić, ale nie widzi potrzeby uczestniczenia w podsumowujących  dyskusjach.
W kolejnych tekstach – o tym jak pacyfikować lub angażować takich kłopotliwych pracowników.
PORCJA CIEKAWYCH ANALIZ DOTYCZĄCYCH WYJAZDÓW INCENTIVE Z POPRZEDNIEGO OKRESU:
– Ciesząca się największym wzięciem forma zajęć : gry plenerowe bez zadań ekstremalnych
– Najlepiej wycenione w ankietach po evencie zabawy – oceny grup: scenariusz militarny
– Uśredniona wielkość zespołu uczestniczącego w grze: siedemdziesiąt osób.
– Preferowane dni tygodnia na incentive: środa.
– Najchetniej preferowana destynacja: Sudenty

ŹRÓDŁO: Training Projects
Istniejemy jako ekipa trenerów z doświadczeniem menedżerskim ale jednocześnie uprawnieniami związanymi z turystyką kwalifikowaną, co daje nam szansę na prowadzenie eventów w formie plenerowej, łącząc kształcenie pracowników i atrakcyjne gry. Nasi szkoleniowcy to jednocześnie laureaci wielu nagród i inspirujące osobowości.
Jesteśmy świadomi, że zadowalające szkolenie czy wyjazd to także klimatyczny hotel. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt klimatycznych miejsc górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Polecamy nasze imprezy integracyjne oraz  team building.Zwykle pracujemy w Karkonoszach, w centralnej części kraju i na Mazurach. Zalecamy  lokalizacje w pewnej odległości od miast . Od kwietnia do października działamy pod chmurką, a jeśli aura nie sprzyja – pod dachem.