Szkolenia z zarządzania czasem

Od maja gorąco polecamy nasze dopiero co opracowane szkolenie z zarządzania czasem. Jest to trening adresowany do pracowników z podmiotów  sektora komercyjnego z branży przetwórczej, marketingowej oraz usługowej.

Szkolenie skupia się na zagadnieniach praktycznych. Tematyka dotyka kwestie które zwykle pojawiały się w zapytaniach ofertowych.  Staramy się teraz odpowiedzieć na potrzeby pracowników w dwudziestym pierwszym wieku.

Szkolenie prowadzi niespodziewanie dla niektórych nie nasz regularny trener Jarosław Nowak . Tym razem chcemy zdelegować Marii Wydrzyckiej, która napisała wszystkie ćwiczenia w tym kursie. Jest ona mniej dośwoadczonym choć świetnie zapowiadającym się specjalistą . Niedawno napisała pracę habilitayjną w zakresie tego szkolenia.

Szkolenia otwarte chcemy organizować w wielu sprawdzonych przez nas ośrodkach szkoleniowych, które mają dobre sale szkoleniowe. W pakiecie zapewniamy opcję skorzystania z udogodnień obiektu, np. bilard, sauna i siłownia.

Organizatorem jest nasz sprawdzony podwykonawca – spółka Training Projects. To pod jej logiem będzie prowadzone to szkolenie. Z uwagi na to że liczba miejsc jest niewielka – dbamy o warsztatowy charakter kursów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla kursantów.

Każdy kursant otrzyma po kursie materiały poszkoleniowe w formie płyty CD  oraz pół roku bezpłatnych porad telefonicznych, a jednocześnie rabat w naszym portalu z artykułami o zarządzaniu. Polecamy Państwa uwadze to szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>