Świeża zabawa na szkolenia menedżerskie – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu programów dla branży MŚP, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od zeszłego roku udostępniliśmy grę integracyjną: Komiczne bicie rekordu w autorskim wariancie gry w Żaglówki na wodzie (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – jednak pokazuje istotę tej sesji.)
Powyższą symulację polecamy na programach z finansów menedżerskich, z komunikacji międzykulturowej i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Typowe jej zastosowanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Brazylia
Czas prowadzenia kompletnego modułu: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 18.
Lista potrzebnego sprzętu: hulajnoga dziecięca – sztuk pięć, sprężyna kanalizacyjna – sztuk dziewięć, taśmy dwustronne- sztuk dziesięć, trochę smietany, paczka szafirowych farbek, łopatka do przewracania

REFERENCJE
Promocja i Produkcja Reklamy Prefix Sp. z o.o., WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO- USŁUGOWE „ART-BET” IRENA JANKOWIAK, Ekobel Schallschutz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Lakiernictwo Sierakowski Czesław, ”Porta” Biuro Usług Informatycznych Jarosław Jóźwiak, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “WAPPEX” P. KOZŁOWSKI, W. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA, BARTEX-BARTOL S.J., Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Miejska Turek, WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Gmina Kórnik, Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, Fundacja Darka Michalczewskiego Równe Szanse , Fundacja Przyjaciółka, Polskie Towarzystwo Fizykopneumonologiczne – Oddział Warszawsko – Otwocki , Robotniczy Klub Sportowy MARYMONT, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Stowarzyszenie Orlego Lotu, Stowarzyszenie Studio Animacji Białołęka, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Elektrotechnika”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom kupującym licencję proponujemy niniejsze opracowania:

• Globalny kryzys finansowy XXI wieku-Wioletta Nawrot
  • Co widać i czego nie widać-Frederic Bastiat
  • Ewaluacja talentu-Tony Davis
  • Ekonomia niedoskonałych rynków pracy-Tito Boeri, Marek Góra, Jan van Ours
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
  • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Termin: wkrótce
    Miejsce: Czyżew, pensjonat Amadeus, ulica Dawidowskiego 87
    Koszt certyikacji: 3200 zł plus VAT. Oferujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – dwanaście rat.
    W cenie szkolenia zawarty jest obiad. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Krem borowikowy z boczkiem wędzonym . Drugie danie: Sznycel wiejski zapiekany z pieczarkami i żółtym serem, ziemniaki z koperkiem i masłem, bukiet surówek sezonowych. Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Comments are closed.