Świeża symulacja na szkolenia biznesowe – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece szkoleń dla sektora MŚP, podmiotów niekomercyjnych i urzędów publicznych od następnego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w Sumo (Wstępna nazwa tej symulacji jest na razie roboczy – natomiast wyraża przebieg tego modułu.)
Naszą symulację organizujey na warsztatach z kreatywności, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej użytkowanie to Imprezy Team Building.

KATEGORIA SYMULACJI:
Tematyka gry: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia gry: Cypr
Czas realizacji gry i podsumowania: dwie godziny
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 17.
Wyposażenie do gry: rowery wodne – sztuk dziewięć, czerpak murarski – sztuk sześć, poduszki do pieczątek- sztuk dziewięć, trochę awokado, paczka hebanowych nalepek, linka do bielizny

REFERENCJE
„CAFE CLUB” MILENIUM Natalia Kurowska , dGCS Spółka Akcyjna, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, PPHU FOKUS Spółka Cywilna Radosław Fibner, Waldemar Staszak , „Martom” Granops, Matuszczak s.j., PPHU Petrol-Hawen J. Zmyślony, A. Zmyślona s.j., Rorets Polska Sp. z o.o. , Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Gmina Rogoźno, ENWIA Sp. z o.o., Powiat Kaliski, Stowarzyszenie Rewolucja Kulturalna, Forum Mediacji i Mediatorów , Fundacja Świętego Kamila, Polski Związek Niewidomych – Zarząd Główny, Salezjańska Organizacja Sportowa Rzeczypospolitej Polskiej „SALOS”, Stowarzyszenie Gama Serc, Stowarzyszenie Profilaktyki Depresji „ISKRA”, „Stowarzyszenie ROZWIŃ SIĘ, Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była także realizowana na studiach podyplomowych „Inżynieria lotnicza”

LITERATURA:
Szkoleniowcom rozważającym zakup rekomendujemy niniejsze tytuły:

• Patologia transformacji – Witold Kieżun
  • Jak zwyciężać w pracy-Ken Blanchard
  • Rozwiązywanie problemów w organizacji. Moderacje w praktyce-Gabriel Łasiński
  • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
  • Kultura zarządzania oparta na zaangażowaniu-Dan J. Sanders
  • Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwami-Tomasz Kopczyński
  • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Siewierz, zamek Zamek Tuczno, ulica Smolna 44
    Opłata za uczestnictwo: 3200 zł netto. Oferujemy opcję regulowania ratalnie – sześć wpłat.
    W cenie wyjazdu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Zupa dnia. Drugie danie: roladki indycze w sosie serowym, sałatka wiosenna z sosem jogurtowym, ziemniaczki. Deser: Mus czekoladowy z puree malinowym, wybór ciast domowych. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

• Comments are closed.