Subwencje na kursy dla firm

Klienci ze współpracujących z nami stale podmiotów przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i pod opieką naszych doradców przekazali niezbędne formularze aplikacyjne do odpowiednich funduszy.
Ogłaszamy iż w ramach funduszu dofinansowań „Wielkopolski Fundusz Infrastrukturalny” na cztery Szkolenia Z Budowania Zaangażowania dotację otrzymały opisane poniżej przedsięwzięcia:

• Projekt Szkolenia Handlowców w firmie Ultrahut
  • Szkolenie budowania biznesu impulsem innowacji.
  • cyfrowy model Zarządzania Tłumaczeniami (ESZT) w przedsiębiorstwie.
  • nowoczesna struktura mobilnego wsparcia sprzedaży ECOD Agent 3.0
  • nowoczesny system zarządzania środowiskiem pracy i procesami budowlanymi w ekstremalnych warunkach pogodowych
  • innowacyjny portal o tematyce rolniczej umożliwiający świadczenie e-usług.
  • PKWiU 30.92.20.0
  • (PKWiU Wnioskodawcy: 37.20 Surowce wtórne niemetalowe)
  • opracowanie i uruchomienie nowego wzoru użytkowego przez Spółkę EMITER
  • sporządzenie i produkcyjne wdrożenie specjalistycznego szkła dla upraw szklarniowych.
  • opracowanie innowacyjnej grupy związków o aktywności stabilizującej potencjał błony komórkowej
  • sporządzenie symulatora projektowo-sprzętowego do weryfikacji procesów komponentów wirtualnych IP w układach FPGA. PKWiU 72.21.11
  • platforma e-learningowa w zakresie specjalistycznych zagadnień podatkowych oraz ramowych systemów wsparcia UE
  • struktura cyfrowa Galeria Handlowa
  • rozbudowa przedsiębiorstwa w oparciu o innowacyjną technologię produkcji palet transportowych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • model informatyczny wspomagający zarządzanie regułami biznesowymi klasy BRMS
  • urządzenie laserowe do femtosekundowej mikroobróbki materiałów
  • utworzenie centrum usług nowoczesnych świadczącego kompleksowe usługi na rzecz Grupy
  • wdrożenie nowoczesnego procesu elektronicznej wymiany rejestrów typu business to business ERGO EDE (Electronic Data Exchange).
  • wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w przemyśle kosmetycznym
  • implementacja projektu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.
  • implementacja metodyki produkcji opakowań o podwyższonej barierowości opracowanej przez Politechnikę Mediolańską
  • zbudowanie nowoczesnej porównywarki ubezpieczeń on-line uwzględniającej w procesie porównania zawsze aktualne oferty dostępne w systemach direct poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych.
  • zbudowanie elektronicznego doradcy w zakresie zautomatyzowanego pośrednictwa w dotacjach unijnych
  • stworzenie internetowego portalu pracy z ofertami pracy z krajów niemieckojęzycznych
  • zbudowanie cyfrowego serwisu wspomagającego odnajdywanie osób zagubionych oraz zagrożonych utratą zdrowia lub życia.

Tagi: szkolenia dofinansowane, szkolenie kierowników

• Comments are closed.