Środki Unijne na szkolenia dla firm

Zawiadamiamy iż w ramach pogramu dofinansowań „Wielkopolski Program Edukacyjny” na trzy Szkolenia Menedżerskie grant dostały wymienione tutaj przedsięwzięcia:

• Szkolenia dla Wydziału Administracyjnego w przedsiębiorstwie Sordex
  • Program Szkoleniowy dot. zarządzania firmą odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • „e-Okno na świat – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Gminy Czorsztyn”
  • eksport źródłem sukcesu firmy EKO-TECHMOT Miśkiewicz S.J.
  • innowacyjny proces AMS do zarządzania zasobami portów lotniczych efektem prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez Terkom
  • nowoczesny portal internetowy, nowoczesne rozwiązania i usługi dla podmiotów rynku pracy.
  • opracowanie metodyki eksploatacji z wykorzystaniem kompleksu urabiającego ACT przez KGHM (28.92.1)
  • sporządzenie i uruchomienie modelu umożliwiającego identyfikację i lokalizację obiektów
  • opracowanie i implementacja oprogramowania systemów automatycznej inspekcji wizyjnej (58.29.29.0)
  • sporządzenie i wdrożenie sprzętu do uruchomienia nowej usługi cyfrowej – PKWiU 64.20.15.
  • opracowanie oraz uruchomienie nowoczesnego urządzenia – Multiroutera CDMA/UMTS/HSPA wraz z modelem do zdalnego zarządzania dla operatorów telekomunikacyjnych (PKWiU 26.30.23).
  • opracowanie symulatora systemowo-sprzętowego do weryfikacji projektów komponentów wirtualnych IP w układach FPGA. PKWiU 72.21.11
  • sporządzenie wzoru użytkowego szafy dla osób z ograniczeniem ruchowym.
  • plan Fineus – e-kontroling finansowy dla MSP
  • reorganizacja serwisu edukacyjno-językowego dla dzieci i młodzieży YUMMY.PL
  • rozszczerzenie importu przez Przedsiebiorstwo ZABAWKARSTWO WOJCIECH BĄCZEK.
  • proces rezerwacyjny połączeń lotniczych dedykowany do obsługi firmowych podróży służbowych oraz sprzedaży detalicznej agencji turystycznych.
  • stworzenie pierwszej w Polsce informatycznej platformy naukowej do wymiany wiedzy o zagrożeniu nowotworami złośliwymi w Polsce
  • wdrożenie serwisu rezerweo.com – uruchomienie 2 nowych e-usług w obszarze rezerwacji dostępnych w Polsce usług.
  • wdrożenie koncepcji ekspansji eksportu w ASA Sp. z o.o.
  • wdrożenie systemu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.
  • wdrożenie elektronicznego biznesu typu B2B w NMG Sp. z o. o. i u jej partnerów
  • zbudowanie nowoczesnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców w woj. świętokrzyskim i mazowieckim
  • stworzenie internetowego portalu e-Book jako narzędzia do elektronicznej publikacji wydawnictw książkowych.
  • wypracowanie internetowego serwisu do Optymalizacji Wyboru Ofert pozyskanieu towarów i usług.
  • wypracowanie internetowego serwisu MyWeddSpace, na którym będzie świadczona e-usługa wsparcia organizacji ślubów i wesel

Tagi: szkolenia dla firm, szkolenie kadr

• Comments are closed.