Środki Unijne na szkolenia dla firm

Uczestnicy ze współpracujących z nami stale firm wnioskowali o subwencje i współpracując z naszymi konsultantami dostarczyli niezbędne formularze aplikacyjne do odpowiednich funduszy.
Ogłaszamy iż w ramach pogramu europejskiego „Dolnoslaski Fundusz Społeczny” na wyjazdowe Szkolenia Negocjacje wsparcie nabywają wymienione tutaj przedsięwzięcia:

• Cykl Szkoleniowy dla Jakości w spółce Urzędzie Miejskim Tarnobrzeg
  • Cykl Szkoleniowy z zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • w zakładzie granulacji biomasy Widok Energia”.
  • Nr PKWiU 27.53.10
  • zoptymalizowana e-usługa edukacyjna: symulator-biznesu.pl.
  • nowoczesny portal elektroniczny, nowoczesne rozwiązania i usługi dla podmiotów rynku pracy.
  • sporządzenie planu intensyfikacji importu dla AGROplan-SERWIS
  • sporządzenie i uruchomienie systemu umożliwiającego kompleksową obsługę dokumentów
  • opracowanie i uruchomienie nowego oprojektowania – platformy do zarządzania usługami płynnościowymi, liquidity management platform LMP (PKWiU 72.22.12)
  • opracowanie i implementacja wzorów przemysłowych i użytkowych w OLAN Sp. z o.o.
  • sporządzenie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM projektOWYCH SOA
  • sporządzenie WZORU PRZEMYSŁOWEGO modernizacyjnego ODKURZACZA I implementacja GO DO PRODUKCJI
  • koncepcja B2B szansą na dalszy unowocześnienie i wzrost konkurencyjności Firmy POL-INOWEX s.a.
  • struktura Wyceny Nieruchomości i Indeksacji Rynku Nieruchomości – umożliwiająca zautomatyzowaną wycenę nieruchomości, generowanie sektorowych indeksów cen sprzedaży, najmu i stóp zwrotu z inwestycji.
  • unowocześnienie przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie nowoczesnej metodyki i oferowanie nowych usług
  • system dla systemowego testowania poprawności wygenerowanych obrazów stron cyfrowych dla przeglądarek elektronicznych
  • urządzenie do obróbki surowców z roślin włóknistych oraz sposób ich obróbki
  • stworzenie portalu cyfrowego www.inwestycjewinnowacje.pl – platformy nowoczesnego biznesu.
  • wdrożenie Wirtualnego Doradcy Usług Turystyczno – Rekreacyjnych
  • uruchomienie koncepcji dynamizacji importu w PPHU „A-Lima-Bis” Sp. z o.o.
  • uruchomienie modelu B2B stanowiące automatyzację procesów biznesowych w zakresie CRM w firmie ASPERA Adam Szlendak i u jego partnerów biznesowych.
  • implementacja do produkcji modernizacyjnego stopnia sprężającego
  • zbudowanie nowoczesnego portalu umożliwiającego oszacowanie energochłonności budynków wraz ze wskazaniem optymalizacji.
  • zbudowanie mobilnego systemu do zarządzania finansami oraz rozliczania projektów współfinansowanych z EFS
  • wypracowanie zdalnego Portalu pozyskanieów Grupowych wspomagającego proces handlu detalicznego typu e-commerce
  • stworzenie mobilnego serwisu szkoleniowego zorientowanego na podnoszenie kompetencji w zakresie obsługi oprogramowania komputerowego.

Tagi: szkolenia dofinansowane, szkolenie załogi