Spotkania team building – zaproszeni pracownicy

Dostawcom i kooperantom, których nazwiska poniżej, niniejszym składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo wysyłamy wymienione niżej prezenty) za kilka chwil dedykowanych na wzięcie udziału w sondażu online, który przeprowadzali nasi eksperci Doroteucz Głogowski, Bonifacy Murawski, Lechosław Komik i Chrystian Łakoma w ankiecie Sląskie Tkackie Imprezy Zawierające Gry Decyzyjne

• Gniewomir Duda, Broker edukacyjny, Jabłoń, wygrywa bilet na trening „Efektywny zespół –zadania, role, etapy i duch zespołu” lub imprezę i zabawę team building plus książkę „Prawo autorskie. Wzory umów z komentarzem”
  • Rafał Zagórski, Psycholog , Ciepłowody, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat zamknięty „kierowanie projektem budowlanym w praktyce – klucz do sukcesu realizowanej inwestycji ” lub wyjazd team building oraz wydawnictwo „„Przeciw unijno-natowskiemu spustoszeniu”: postawa Stowarzyszenia na Rzecz Tradycji i Kultury „Niklot” wobec idei zjednoczonej Europy”
  • Jan Gościniak, Doradca rolniczy , Złota, wygrywa bilet na szkolenie „ Harmonogramowanie i zarządzanie czasem w projektach” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie i publikację „Arkusz ocen w praktyce. Zasady wypełniania, najczęstsze błędy”
  • Piotr Gierok, Fotoedytor, Sierakowice, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „trening asertywności i radzenia sobie z tzw. ”trudnymi” ludźmi” lub wyjazd team building a ponadto publikację „Opracowanie rzeczowe”
  • Cyrus Bartocha, Rysownik litograficzny, Gołuchów, otrzymuje kupon na panel moderowany „Wystąpienia publiczne. zasady skutecznego porozumiewania się i współpracy z mediami.” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie oraz publikację „Bariery w komunikowaniu i społeczeństwo (dez)informacyjne”
  • Mirosław Jaremko, Tokarz, Lubliniec, dostaje od nas zaproszenie na szkolenie „kierowanie projektem budowlanym w doświadczeniach i praktyce – klucz do sukcesu realizowanej inwestycji ” lub zabawę i grę integracyjną a ponadto wydawnictwo „Jak obniżyć koszty ogrzewania budynku?”
  • Apoloniusz Krakowiak, Architekt wnętrz, Dolice, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „kierowanie zespołem telemarketerów” lub wyjazd team building i książkę „Ekspert Budowlany 4/2013”
  • Comments are closed.