Pomoc pieniężna na warsztaty dla firm

Klienci z niektórych podmiotów aplikowali o granty i współpracując z naszymi konsultantami przesłali wymagane dokumenty do stosownych agencji zarządzających dotacjami.
Zawiadamiamy że w ramach funduszu unijnego „Opolski Fundusz Regionalny” na weekendowe Szkolenia Praca Zespołowa środki nabywają poniższe projekty:

• Cykl Szkoleniowy dla Pracowników w przedsiębiorstwie Astrastal
  • Warsztaty Szkoleniowe z rozwoju efektywności bonusem motywacyjnym dla załogi.
  • uruchomienie w przedsiębiorstwie BIURO PLUS procesu B2B jako narzędzia komunikacji handlowej z przedsiębiorstwami współpracującymi.
  • innowacyjna struktura marketingowa narzędziem na miarę XXI wieku
  • innowacyjny program zarządzania środowiskiem pracy i procesami budowlanymi w ekstremalnych warunkach pogodowych
  • sporządzenie procedury nowej generacji czujnika wodoru i jego związków do zastosowań w warunkach ponadnormatywnych
  • sporządzenie i wdrożenie nowoczesnych procedury wytwarzania surowców i produktów farmaceutycznych
  • sporządzenie i wdrożenie do oferty komercyjnej programu IT Manager (PKWiU 72.21.11)
  • sporządzenie i implementacja wzorów użytkowych w spółce Drukarnia SERIX-BIS
  • sporządzenie nowoczesnej procedury syntezy fragmentów RNA oraz konstrukcji mikromacierzy RNA
  • opracowanie typoszeregu komputerowych interfejsów multimodalnych oraz ich implementacja w zastosowaniach edukacyjnych, medycznych, w obronności i w przemyśle.
  • koncepcja B2B ułatwiająca współpracę pomiędzy Biurami Rachunkowymi a ich klientami.
  • koncepcja internetowa MojRachunek.pl do zdalnego opłacania rachunków.
  • wypracowanie Wnioskodawcy do sprzedaży dekoracji kwiatowych na rynkach zagranicznych
  • model mControlling mobilne narzędzie zarządzania finansami szpitala
  • proces wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • opracowanie centrum usług nowoczesnych świadczącego kompleksowe usługi na rzecz Grupy
  • utworzenie w Polsce Centrum Usług Wspólnych dla Sony Pictures Entertainment
  • implementacja nowoczesnego modelu wymiany informacji elektronicznej B2B SX-EDI
  • implementacja planu rozwoju eksportu w Przedsiębiorstwie PPH RADIWOLA Radosław Buchalski
  • implementacja zintegrowanego procesu do zarządzania procesami we współpracy z partnerami w firmie Extend Vision.
  • implementacja modernizacyjnej metodyki celem wprowadzenia zasadniczo zmienionych produktów przez BIOFARM.
  • stworzenie inteligentnej wyszukiwarki dostawców mebli i sprzętu kuchennego oraz oprojektowania wspomagającego samodzielne planowanie zabudowy kuchennej.
  • stworzenie elektronicznego serwisu technologicznej rejestracji oprogramowania modelów bezpieczeństwa danych
  • stworzenie internetowego serwisu integrującego e-usługi i informacje z zakresu turystyki oraz organizacji czasu wolnego.

Tagi: szkolenia dla firm, szkolenie handlowców

• Comments are closed.