Pomoc pieniężna na szkolenia zamknięte

Ogłaszamy iż w ramach funduszu dotacyjnego „Małopolski Program Infrastrukturalny” na dwa Szkolenia Z Negocjacji środki dostały poniższe przedsięwzięcia:

• Program Szkoleniowy dot. Technologów w firmie ARTO
  • Szkolenia z rozwoju efektywności potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • „wdrożenie nowoczesnych technologii produkcyjnych w przedsiębiorstwie WIPLAST SP. Z O.O. w oparciu o patenty firmy WINDMOLLER&HOLSCHER”
  • nowoczesna platforma wiedzy, komunikacji i archiwizacji dla modelu ochrony zdrowia
  • zoptymalizowana metodyka recyklingu tworzyw sztucznych
  • innowacyjny katalizator do bezpośredniego rozkładu NO na bazie tlenków brązów
  • sporządzenie metodyki wspomagania pomiarów optycznych w oparciu o modułowy system kontrolno-pomiarowy
  • opracowanie i implementacja metodyki produkcji stopu ciężkiego – kompozytu wolframowego.
  • sporządzenie i uruchomienie automatycznego modelu pozyskanieu i sprzedaży mikrosfery przez EKO EXPORT w Bielsku-Białej
  • opracowanie i uruchomienie wzorów użytkowych szansą dynamizacji firmy Beverlo Polska.
  • sporządzenie koncepcji modernizacyjnej procedury recyklingu betonu dla produkcji nowo-sparametryzowanego wyrobu.
  • opracowanie WZORU PRZEMYSŁOWEGO innowacyjnego ODKURZACZA I wdrożenie GO DO PRODUKCJI
  • opracowanie wzoru użytkowego szafy dla osób z ograniczeniem ruchowym.
  • struktura współpracy translacyjnej
  • wypracowanie Spółki do realizacji systemów importowych dzięki usługom doradczym.
  • system informatyczny klasy BPM realizujący i kontrolujący funkcjonowanie procesów w przedsiębiorstwie. PKWiU 72.22.12-00.00
  • technologia produkcji laminatów poliestrowo-szklanych (PWS) z użyciem uniepalnionej żywicy poliestrowej Polimal 1608 PS.
  • stworzenie Europejskiego Centrum Badawczo-Rozwojowego w zakresie inżynierii wspomagania decyzji
  • wdrożenie innowacyjnego modelu B2B do elektronicznej wymiany danych i zarządzania informacją handlową w firmie Alfanet.
  • uruchomienie innowacyjnych w skali świata e-usług w ramach platformy Memo-Bank
  • wdrożenie planu intensyfikacji importu w przedsiębiorstwie LIRA Spółka Jawna
  • implementacja do asortymentu ZETKAMA S.A. typoszeregu zaworów balansowych przyszlościowej konstrukcji.
  • uruchomienie innowacji produktowej na rynku opakowań kartonowych
  • wypracowanie zdalnego systemu obiegu dokumentów
  • stworzenie zdalnego serwisu do technologicznego rozliczania placówek medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • stworzenie internetowego serwisu pozwalającego na udostępnianie, wyszukiwanie i rezerwowanie miejsc, usług i zasobów.

Tagi: szkolenia z dotacją, szkolenie kierowników

• Comments are closed.