Pomoc pieniężna na szkolenia dla firm

Klienci z wybranych koncernów aplikowali o granty i pod opieką naszych doradców przesłali adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących.
Potwierdzamy iż w ramach funduszu unijnego „Wielkopolski Fundusz Regionalny” na weekendowe Konferencje Dla Kierowników subwencję uzskały poniższe przedsięwzięcia:

• Cykl Szkoleniowy dla Komórki Logistyki w przedsiębiorstwie Stachowiak S.C.
  • Warsztaty Szkoleniowe z zarządzania firmą odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • „uruchomienie modernizacyjnej procedury produkcji okien w zakładzie POZBUD T&R S.A. w Słonawach”
  • zaawansowana technologia produkcji biomasy stałej pod postacią granulatu przy wykorzystaniu energii z OZE.
  • nowoczesna metodyka przygotowania powierzchni TecTalis gwarancją przyrostu konkurencyjności KTL.PL Sp. z o.o.
  • innowacyjny SERWIS 6-KLASISTY jako pomoc dydaktyczna oraz wsparcie w przygotowaniach do egzaminu.
  • opracowanie procedury wspomagania pomiarów optycznych w oparciu o modułowy program kontrolno-pomiarowy
  • opracowanie i wdrożenie procedury produkcji stopu ciężkiego – kompozytu wolframowego.
  • zmiany parametrów procesów i skalowanie dla realizacji komponentów wirtualnych na przykładzie USB-PHY.
  • sporządzenie i uruchomienie produkcji energooszczędnych napędów do elektrycznych zespołów trakcyjnych
  • opracowanie molekularnych testów wspomagających wykrywanie wczesnego raka płuca MOLTEST 2013
  • opracowanie oraz implementacja produkcyjne innowacyjnych aluminiowych procesów architektonicznych o podwyższonych własnościach izolacyjnych
  • koncepcja B2B dla przedsiębiorstwa ALNOR oraz partnerów -małych firm handlowych i instalacyjnych.
  • przygotowanie „koncepcji dynamizacji eksportu” dla firmy „Levant”
  • unowocześnienie Jagiellońskiwgo Parku i Inkubatora metodyki – Life Science.
  • model informatyczny do optymalizacji produkcji w zintegrowanym łancuchu dostaw; nr PKWiU 72.21.12-00.00
  • technologia wytwarzania farmaceutycznej substancji czynnej Sitagliptyna.
  • stworzenie elektronicznego centrum świadczenia e-usług w zakresie bezpieczeństwa, monitorowania, inwentaryzacji i zarządzania urządzeniami mobilnymi.
  • uruchomienie nowoczesnego modelu B2B do elektronicznej wymiany zasobów i zarządzania informacją handlową w spółce „3B” s.c.
  • wdrożenie planu intensyfikacji importu innowacyjnych usług NOVO SoftNet Sp. z o.o.
  • uruchomienie planu ekspansji importu w Przedsiębiorstwie PPH RADIWOLA Radosław Buchalski
  • implementacja procedury produkcji nowoczesnej w skali świata uchylnej bramy garażowej
  • zbudowanie nowoczesnej, zdalnej, zautomatyzowanej obsługi analiz i prognoz finansowych dla sektora MSP oraz mikroprzedsiębiorstw.
  • stworzenie inteligentnej wyszukiwarki nieruchomości komercyjnych oraz wirtualnego narzędzia do wyceny nieruchomości komercyjnych
  • zbudowanie internetowego serwisu e-Logo-Edukacja opartego o innowacyjne e-usługi: e-logopedia i e-statystyka
  • stworzenie internetowego serwisu pomagającego uczniom w przygotowaniu do obowiązkowej matury z matematyki 2010 – www.ZdajObowiazkowo.pl

Tagi: szkolenia menedżerskie, szkolenie załogi