Oryginalna symulacja na szkolenia i wyjazdy – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od tego roku udostępniliśmy grę biznesową: Ekstremalne bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w Przeciąganie Liny (Roboczy tytuł symulacji jest dopiero tymczasowy – ale odzwierciedla istotę tego modułu.)
Proponowaną grę rekomendujemy na programach z podejmowania decyzji, z radzenia sobie ze stresem oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Typowe jej zastosowanie to Symulacje Strategiczne .

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny symulacji: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Tajlandia
Czas prowadzenia (bez przygotowań): pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 18.
Rekwizyty: łodzie wiosłowe – sztuk osiem, wyciskacz do tub – sztuk osiem, plastelina- sztuk sześć, trochę oliwy, paczka palisandrowych mazaków, noga meblowa

REFERENCJE
DC CONSULTANT CENTRUM ANALIZ I EKSPERTYZ EKONOMICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , „ARDREW” Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Stanisław Araszkiewicz, FGP POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Indywidualna praktyka stomatologiczna Piotr Hernacki, PROPER – Marlena Müller i Lech Müller sp.J , PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Q-workshop Patryk Strzelewicz, Powiat Koniński, Powiat Złotowski, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Powiat Rawicki, Klub Kultury „Falenica”, Bemowskie Stowarzyszenie Pomocy Sąsiedzkiej, Klub Sportowy „Drukarz”, Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER, Stowarzyszenie „Rodzina Wojskowa” , Stowarzyszenie Klub Otrycki, Stowarzyszenie Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Stowarzyszenie Wolontariuszy wobec AIDS „Bądź z Nami”, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była również prowadzona na studiach podyplomowych „Języki obce i filologie”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom nabywającym certyfikację proponujemy pozycje literaturowe:

• Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji-Irena Kamińska-Radomska
  • A teraz…Stwórz wielką firmę!- Mark Thompson, Brian Tracy
  • Mali mogą więcej-Gabriela Antczak
  • Carpe diem – czyli jak osiągnąć nadzwyczajny sukces w zwyczajnym świecie-Danny Cox, John Hoover
  • Negocjacje. -Brian Tracy
  • Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi-Muhammad Yunus
  • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Jeziorzany, pałac Gościniec Pod Strzechą, ulica Borsucza 52
    Cena szkolenia: 3000 złotych VAT zw. Oferujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – cztery rat.
    W cenie spotkania zawarty jest obiad. Przystawka: Karkówka nadziewana wędzonką z czerwoną węgierską papryką . Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Pieczony schab w sosie własnym, ziemniaczki, zestaw surówek . Deser: Ciasto waniliowe z galaretką. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Comments are closed.