Oryginalna gra na szkolenia i imprezy – kurs trenerski

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku firm określanych jako SME, podmiotów niezarobkowych i urzędów publicznych od tego roku przedstawiamy grę team building: Wieloosobowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w Segwaye (Roboczy tytuł symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej oddaje istotę zadania.)
Ninieszą grę wykorzystujemy na kursach z mentoringu, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Szkolenia Negocjacyjne.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Merytoryka gry: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia licencji: Izrael
Czas prowadzenia: półtorej godziny
Liczba uczestników: od 6, maksimum 19.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: wstażka fitness – sztuk siedem, szpachelka żagiel – sztuk dziewięć, – sztuk cztery, trochę awokado, paczka makowych kredek, deska sedesowa

REFERENCJE
Anna Stachowicz Apteka „Pod Złotą Wagą”, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „METAX” Przemysław Roszak, Lecznica dla zwierząt „VETICUS” Wiesław Ciborowski , Instalcompact Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne „REMPOLGER” Jerzy Ajnbacher, Sodex Sp. z o.o., NZOZ„Ośrodek Terapii i Promocji Zdrowia Psychicznego” Krystyna Goliwąs, Gmina Mosina, Gmina i Miasto Tuliszków , Gmina Pobiedziska, Powiat Słupecki, Fundacja Sztuka Wrocław, Fundacja Medalion i Miecz, Klub Studencki KARUZELA OM Przyjaźń, Polskie Towarzystwo Surdopedagogiczne „Edukacja Dzieci Niesłyszących”, Stowarzyszenie „Opta”, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Traktu Królewskiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawskiej Syrenki, „Towarzystwo Zwalczania , ZHR Obwód Praga Płd
Gra była też stosowana na studiach doktoranckich „Biznes i zarządzanie”

OPRACOWANIA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy tytuły:

• Zanim rzucisz pracę. Jak stworzyć biznes wart wiele milionów-Robert Kiyosaki
  • Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego-Malcolm McDonald
  • Zespoły. Co trzeba wiedzieć, robić i mówić, aby stworzyć dobry zespół-Douglas Miller
  • Wall Street. Giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy-Mark Skousen
  • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
  • Anatomia biznesu. Budowanie zespołu-John Adair
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Data: wkrótce
    Miejsce: Nieszawa, motel Osada Głęboczek, ulica Wersalska 3a
    Cena szkolenia: 3000 PLN plus podatek VAT. Oferujemy możliwość regulowania ratalnie – cztery miesięcznych rat.
    W cenie warsztatu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Kruche, pieczone skrzydełka kurczaka obtoczone w jednym z wybranych sosów: słodki chili, barbecue, buffalo. Podawane ze słupkami warzyw. Zupa: Polewka czosnkowa Polewka czosnkowa podawana z serem i aromatycznym koperkiem. Drugie danie: aromatyczna polędwica wieprzowa pieczona na patelni, podana z soczystą papryką, pomidorami oraz bakłażanem, w asyście czosnku i kolendry. Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

• Comments are closed.