Nowa zabawa na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca przedstawiamy grę integracyjną: Szkoleniowe mistrzostwa w autorskim wariancie gry w wyścigi w workach (Roboczy tytuł tej zabawy jest do poprawki – jednak wyraża sens ćwiczenia.)
Oferowaną grę realizujemy na kursach z zarządzania, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Główne jej zastosowanie to Gry Menedżerskie .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny ćwiczenia: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia gry: Cypr Północny
Czas realizacji: pół dnia
Liczba uczestników: od 7, nie więcej niż 19.
Sprzęt potrzebny trenerowi: płetwy – sztuk osiem, klucz nastawny – sztuk dziewięć, maczałki i zwilżacze- sztuk cztery, trochę kawy, paczka herbacianych długopisów, radełko do ciasta

REFERENCJE
Energo Consulting Sp. z o.o., „ARDREW” Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Stanisław Araszkiewicz, Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „DĄBROWA” Danielewski Wiktor, PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PW ATIS Sp. z o.o., Stal-Pol Liberkowski i s-ka, Gmina Kleszczewo, Gmina Murowana Goślina, Europejski Bank Inwestycyjny, Biblioteka Raczyńskich, Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Fundacja dla Osób Niepełnosprawnych Pomocna Dłoń, Klub Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari, Parafia Rzymsko-Katolicka Pod Wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, Stowarzyszenie „Konfraterina Mozartowska”, Stowarzyszenie Knock Out , Stowarzyszenie Ochrony Serca , Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Pedagogika specjalna”

OPRACOWANIA:
Konsultantom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy niniejsze lektury:

• Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
  • Myśl i bogać się – książka ćwiczeń-Joel Fotinos, August Gold, Napoleon Hill
  • Kształtowanie liderów-John Adair
  • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
  • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
  • Przedsiębiorczość zdyscyplinowana. Od startupu do sukcesu w 24 krokach-Bill Aulet
  • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Ożarów, ośrodek Hit, ulica Marii Kazimiery 2b
    Koszt licencji: 3200 złotych plus VAT. Dajemy prawo regulowania ratalnie – dziesięć rat.
    W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Rydze smażone na masełku czosnkowym podane na kruchej sałacie z pomidorkami cherry. Zupa: bogracz . Drugie danie: Staropolskie zrazy wieprzowe z boczkiem, cebula i ogórkiem konserwowym w sosie własnym, kluski śląskie, bukiety surówek i jarzyn gotowanych . Deser: Sernik po wiedeńsku. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

• Comments are closed.