Nowa gra na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy, że w naszym katalogu symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i administracji samorządowej od następnego kwartału udostępniliśmy symulację biznesową: Ekstremalne rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w Bungee Run (Wstępna nazwa tej gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak odzwierciedla przebieg tej sesji.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na szkoleniach z negocjacji, z zarządzania czasem a także na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej użytkowanie to Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny symulacji: proces grupowy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Tajlandia
Czas trwania (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 7, nie więcej niż 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: składany wózek transportowy – sztuk sześć, młotek – sztuk dwie, rozszywacze- sztuk dziewięć, trochę dżemów, paczka kobaltowych karteczek, zgrzewarka do folii

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Zakład Usług Metalowych “Janwent” January Scisłowski, Ekolab Sp. z o.o., „Usługi Ciesielskie” Wojciech Zagórski, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZE USŁUGOWO-HANDLOWE „PLAST-ROL” S. J. J.J.KAŁUŻA, Stolarstwo Meblowe Piotr Kowalski, Zakład kamieniarski Witold Woźniak, Powiat Kaliski, Powiat Pilski, Powiat Leszczyński, Gmina Koźminek, Centrum ŁÓWICKA Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Fundacja Habitat for Humanity Poland , Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej , Polskie Towarzystwo Etnochoreologiczne , Stowarzyszenie „Nasze Bezpieczeństwo”, Stowarzyszenie Gama Serc, Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Przymierze Rodzin, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była również rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Języki rzadziej nauczane”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom rozważającym zakup proponujemy te lektury:

• Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
  • Dzieci szczęścia-Herman Scherer
  • Zrozumieć kryzys finansowy-John B. Taylor
  • Dlaczego nie jesteśmy bogaci-Grzegorz Wójtowicz, Anna Wójtowicz
  • Jak odnieść sukces w negocjacjach-John Murphy, Richard Russill, Paul Steele
  • Przedsiębiorczość technologiczna w małych i średnich firmach-Stefan Lachiewicz , Marek Matejun , Anna Walecka
  • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Termin: do ustalenia
    Miejsce: Goniądz, pensjonat Iskra, ulica Młynarska 46
    Opłata za jedną osobę: 2700 zł VAT zw. Proponujemy możliwość płatności ratalnie – osiem rat.
    W cenie programu znajduje się obiad. Przystawka: Kompozycja ze śledzi w trzech wybornych sosach . Zupa: Żurek ukraiński z chrzanem i kiełbasą. Drugie danie: Zacne zrazy wołowe z chrzanem, na plackach ziemniaczanych, muśnięte kwaśną śmietaną z sałatką z kiszonych ogórków . Deser: Panna Cotta-Włoski deser o smaku waniliowym polany sosem z malinami.. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

• Comments are closed.