Nietypowa symulacja na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora małych firm rodzinnych, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji państwowej od następnego kwartału udostępniliśmy symulację szkoleniową: Komiczne rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w gry nocne (Wstępna nazwa tej symulacji jest do zmiany – natomiast pokazuje fabułę tego modułu.)
Oferowaną symulację organizujey na szkoleniach z zarządzania, z zarządzania czasem i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Symulacje Strategiczne .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Merytoryka symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia symulacji: Austria
Czas trwania: ok. kwadrans
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 17.
Niezbędny sprzęt: gogle snowbordowe – sztuk sześć, młotek stolarski – sztuk cztery, taśmy dwustronne- sztuk osiem, trochę śmietanki, paczka bordowych mazaków, wyciskarka do cytrusów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
EKO-SORT Tomasz Kaminiarz, T2 INVESTMENT S.A. , Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta „EKO” Sp.J. Jerzy Rudowicz Sławomir Rudowicz, Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , Concept sp. z o.o., Poznańska Grupa Biznesu Paweł Korzyński, Zakład Mechaniczny Ewa Kalbarczyk, Gmina Miejska w Chodzieży, Gmina Zaniemyśl, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Gmina Ślesin, Ośrodek Kultury w Suchowoli , Dom Dziennego Pobytu Polskiej Fundacji Alzheimerowskiej, Fundacja Zespołu „Fasolinki”, Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hemofilię, Rzymskokatolicka Parafia św. Rodziny, Stowarzyszenie Karate Shidokan i WSDP , Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży MŁODZIEŻ POLSKA, Stowarzyszenie Studentów „Campus”, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była także realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Architektura, planowanie przestrzenne miejskie i regionalne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy pozycje książkowe:

• 17 śmiertelnych błędów szefa – Rafał Szczepanik
  • Sekrety ekonomii-Tim Harford
  • Grupowe rozwiązywania problemów-Mike Robson
  • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
  • Delegowanie & kontrolowanie. – Brian Tracy
  • Analiza fundamentalna-John C. Ritchie
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Data: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Lubicz, obiekt konferencyjny Pałac Śmiłowice, ulica Owsiana 19
    Cena kursu: 3500 złotych +23% VAT. Dajemy możliwość płatności ratalnie – dwanaście miesięcznych wpłat.
    W cenie warsztatu znajduje się obiad. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: Polędwiczki wieprzowe podane z placuszkami ziemniaczanymi i z sosem podgrzybkowym.. Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.