Najnowsza zabawa na szkolenia motywacyjne – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od następnego roku przedstawiamy grę team building: Szkoleniowe mistrzostwa w autorskim wariancie zabawy w paintball-ochrona prezydenta (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – ale oddaje sens tego modułu.)
Tą symulację stosujemy na szkoleniach z komunikacji, z organizacji czasu pracy i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia coachingowe. Typowe jej zastosowanie to Interaktywne Warsztaty Handlowe.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka ćwiczenia: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia praw autorskich: Nowa Zelandia
Czas trwania: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 8, maksimum 17.
Lista potrzebnego sprzętu: maczuga fitness – sztuk dwie, klucz nastawny ślimakowy – sztuk osiem, korektor- sztuk cztery, trochę soli, paczka jagodowych nalepek, okrągła szczotka

REFERENCJE
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Justyna Jasińska, Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „STOLTUR” spółka jawna Jan i Marian Miller, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno-Usługowo-Handlowe – Kuchta Ryszard, Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ALUCRAFT sp. z o.o. , HANROL CZEMPIŃ P.P.H. sp. z o.o., Powiat Wągrowiecki, Miasto Kalisz, Gmina Margonin, Gmina Koźminek, Ełckie Stowarzyszenie Kulturalne , Centrum Edukacji Kultury i Sztuki, Rehabilitacji i Rewalidacji, Fundacja Wspólna Droga , Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Pomarańczowa Alternatywa, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy „IKS-AWF”, Stowarzyszenie Promocji Inicjatyw Społecznych – Klub Integracyjny Dla Seniorów „Pod Zdrówkiem”, Stowarzyszenie Rozwoju Warszawy , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Prawo międzynarodowe”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem chcącym prowadzić grę rekomendujemy te opracowania:

• Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
  • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
  • Adam Smith. Życie i idee-James Buchan
  • Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych?- Robert Krool, Waldemar Podel
  • Komunikacja wizualna. Public relations, raklama, branding-Monika Bronowicz
  • Analiza fundamentalna-John C. Ritchie
  • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Pruszcz, ośrodek Wojanów, ulica Słowackiego 45
    Cena spotkania: 2500 złotych VAT zw. Dajemy prawo płatności ratalnie – dziewięć miesięcznych wpłat.
    W cenie spotkania znajduje się catering. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Zupa gulaszowa z wołowiną ze śmietaną i grzanką . Drugie danie: przygotowane z marynowanej polędwicy wołowej, podane do wyboru z sosem:pieprzowym, z sera pleśniowego lub borowikowym,serwowane z frytkami lub ziemniakami. Deser: Sernik na kruchym cieście. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Comments are closed.