Najnowsza zabawa na szkolenia motywacyjne – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, podmiotów non profit i administracji państwowej od następnego roku udostępniliśmy symulację biznesową: Drużynowe rozgrywki w nietypowym wariancie gry w Przygoda z fotografią (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale pokazuje charakter tej sesji.)
Proponowaną symulację organizujey na warsztatach z zarządzania, z organizacji czasu pracy a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Dominujące jej przeznaczenie to Eventy Outdoor.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Monako
Czas realizacji gry i podsumowania: 45 minut
Liczba uczestników: minimum 8, maksimum 19.
Lista potrzebnego sprzętu: pałeczki sztafetowe – sztuk pięć, paca z filcem grubym – sztuk osiem, ekierki- sztuk dziesięć, trochę fasoli, paczka mlecznych mazaków, miser

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Mikodent Ewa Mikołajczak, WA PLAST Sp. z o.o., „Eko Systemy” Rafał Kołodziej, Zakład Drogowy Maciej Siedlecki, „A-TECH.PL” spółka cywilna Dariusz Krzeszowiec, Maciej Nawrocki, M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka Spółka Jawna, Produkcja i Handel Jerzy Kuczyński, Gmina Kościan, Powiat Ostrowski, Gmina Wapno, Eureka sp. z o.o., Fundacja PLANTACJA SZTUKI, Bielańskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Stefan”, Fundacja Przeszłość dla Przyszłości, Międzyszkolny Klub Sportowy MDK , Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Promocji Sztuki KARDIOGRAM , Stowarzyszenie Szkół Prywatnych, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była także przeprowadzana na studiach podyplomowych „Filologia klasyczna”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom nabywającym certyfikację rekomendujemy wymienione tutaj tytuły:

• Patologia transformacji – Witold Kieżun
  • Prezes-Cezary Zawalski
  • Zakończcie ten kryzys!- Paul Krugman
  • Inteligencja strategiczna-John R. Wells
  • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
  • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński
  • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Pionki, zamek Hotton, ulica 1 Maja 1b
    Cena kursu: 3200 złotych brutto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – jedenaście rat.
    W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Krewetki smażone na maśle czosnkowym. Zupa: Juszka grzybowa z hałuszkami. Drugie danie: Filet z kurczaka grillowany z szynką i brzoskwinią, zapiekany serem podany w duecie ziemniaków opiekanych i zestawu surówek. Deser: sernik ze skórka pomarańczową podawany na ciepło. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.