Kontakt

Nasza grupa negocjatorów istnieje od dziewięciu lat.   Realizujemy projekty jako następujący konsultanci:

  • Arkadiusz Zygmunt jest ekonomistą i prowadzi kursy w dziedzinie zarządzania negocjacjami i strategii negocjacyjnych, a także prowadzenia negocjacji międzykulturowych.
  • Danuta Polak jest cenionym w kraju i za granicą specjalistą zainteresowanym następującymi: zagadnieniami badania motywacji handlowców i negocjacji sprzedażowych, w szczególności w branży FMCG i negocjacji z supermarketami.
  • Olgierd Wujec pisze feletiony na temat biznesu i  realizuje autorskie gry szkoleniowe, komputerowe gry negocjacyjne jak również symulacje planszowe głównie dot zarządzania biznesem.  Zajmuje się też blisko osiem lat nowoczesnymi szkoleniami i wyjazdami integracyjnymi oraz plenerowymi szkoleniami team building.

Prowadzimy nowoczesne szkolenia negocjacyjne metodami warsztatowymi w języku polskim jak również  po francusku. Pracujemy w wielokrotnie sprawdzonych  salach konferencyjnych w całej Polsce.

Szkolenia menedżerskie, biznesowe dla firm  jak również szkolenia team building oraz wyjazdy integracyjne oferujemy  za pośrednictwem naszego partnera Training Projects. Sami jako Stowarzyszenie nie mamy bowiem prawa do wystawiania faktur.

Dodaj komentarz