Kolejna zabawa na szkolenia z przywództwa – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio programów dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji niezarobkowych i administracji państwowej od zeszłego roku przedstawiamy symulację szkoleniową: Szkoleniowe zawody w nieziemskim wariancie zabawy w oryginalny autoportret (Roboczy tytuł tej zabawy jest do dopracowania – ale odzwierciedla istotę tej sesji.)
Naszą grę realizujemy na warsztatach z finansów menedżerskich, ze współpracy grupowej a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Typowe jej przeznaczenie to Interpersonalne Gry Symulacyjne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres gry: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Grecja
Czas trwania: ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, nie więcej niż 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: hulajnoga dziecięca – sztuk siedem, dłuta – sztuk osiem, liczydło- sztuk dziewięć, trochę musztardy, paczka lazurowych farbek, wieszak stojący łazienkowy

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
GOCLEVER TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Letus” Agencja Usługowa Lidia Taborowska , Robert Kowalski, Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, GTC Chwiłowicz Spółka Jawna, NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Trawers Spółka Jawna Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak, STOLMAT Tadeusz Matuszewski, Powiat Obornicki, Gmina Przykona , Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy, Gmina Brudzew, Klub Kultury „Falenica”, Fundacja „Odys”, Krajowy Fundusz Na Rzecz Dzieci , Międzynarodowa Fundacja Im. F. Chopina, Stołeczna Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą , „Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Stowarzyszenie Rozwoju Warszawy , Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inne dziedziny nauki”

LEKTURY:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy te książki:

• Zachód – 10 lat przed totalnym bankructwem?-Jacques Attali
  • Jak przewodzą najlepsi liderzy-Brian Tracy
  • Zmień myślenie a zmienisz swoje życie-Brian Tracy
  • Ocena efektywności systemów opieki zdrowotnej w krajach OECD-Błażej Łyszczarz
  • Satysfakcja zawodowa pracowników. Kreator kapitału ludzkiego-Marta Juchnowicz
  • Jak być dobrym szefem-Bob Selden
  • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Pierzchnica, zamek Aviator, ulica Śmiała 4
    Cena kursu: 3200 zł netto. Oferujemy opcję płatności ratalnie – cztery wpłat.
    W cenie kursu zawarty jest obiad. Przystawka: pieróg ze zwykłego ciasta (zrobionego z mąki, wody i soli),z nadzieniem z mięsa mielonego z przyprawami i cebulą, smażony w oleju. Zupa: Rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Spaghetti Bolognese z wołowiną, sosem pomidorowym z pomidorów pellatti i parmezanem. Deser: Creme Brulee-Francuski deser z chrupiącą skorupką cukrową.. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .