Innowacyjna symulacja na szkolenia i wyjazdy – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio symulacji dla sektora firm określanych jako SME, podmiotów non profit i administracji samorządowej od tego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Drużynowe rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w Szachy (Roboczy tytuł zabawy jest do dopracowania – jednak oddaje fabułę zadania.)
Powyższą grę stosujemy na szkoleniach z podejmowania decyzji, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia coachingowe. Główne jej wykorzystanie to Wyjazdy Outdoor.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia licencji: Szwecja
Czas prowadzenia ćwiczenia bez analiz i dyskusji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 18.
Niezbędny sprzęt: bumerang – sztuk osiem, wyciskacz do mas – sztuk dziewięć, papirus- sztuk cztery, trochę herbaty owocowej, paczka fioletowych zakreslaczy, haczyk potrójny

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„KASTOR POLSKA” Gulczyński, Jasiński Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TRANS-KOL“ Zenon Sobczak, Maciej Kaczmarek „Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe”, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ZPHU „Kablonex” Eugeniusz Nawrocki, P.P.H. „Krochetta” Lucyna Kuźniak, LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejowska, Miasto i Gmina Trzemeszno, Miasto Puszczykowo, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, Malta Ski Sp. z o.o., Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, Fundacja Atelier, Klub Szermierczy PUNTA, Parafia Świętej Rodziny na Targówku, Stowarzyszenie „Praska 30”, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” – Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Orlego Lotu, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych „Maja”, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom rozważającym zakup polecamy poniższe pozycje książkowe:

• Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza-Song Hongbing
  • Kompleksowa Karta Wyników-Hubert Rampersad
  • Kształtowanie liderów-John Adair
  • Przechytrzyć social media-Evan Bailyn
  • Motywowanie- Brian tracy
  • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
  • Budowanie zespołu. Organizacja szkoleń outdoor i wypraw incentive. Poradnik dla menedżera personalnego. –Rafał Szczepanik

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Mława, motel Wityng, ulica Ulrychowska 5b
    Koszt certyikacji: 3000 złotych plus VAT. Dajemy możliwość płatności w ratach – osiem wpłat.
    W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: Wytrawna zupa z węgorza z dodatkiem kapusty i groszku. Drugie danie: Pikantna wieprzowina duszona w czerwonym winie z warzywami podana w czarce chlebowej. Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Comments are closed.