Innowacyjna symulacja na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio gier dla branży firm określanych jako SME, podmiotów non profit i administracji państwowej od przyszłego kwartału posiadamy grę team building: Komiczne bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w boule (Wstępna nazwa zabawy jest na razie roboczy – natomiast wyraża istotę tego modułu.)
Naszą symulację realizujemy na szkoleniach z planowania sytuacyjnego, z rozwiazywania konfliktów oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Pierwotne jej przeznaczenie to Warsztaty Ze Sprzedaży.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka gry: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Islandia
Czas realizacji całej sesji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksimum 18.
Rekwizyty: twister – sztuk dwie, szpachla – sztuk dziesięć, pojemnik na karteczki metalowy- sztuk cztery, trochę kokosu, paczka kasztanowych nalepek, mop

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ARCD PRACOWNIA PROJEKTOWA CHWIERALSKI DARIUSZ, Convert Paper spółka z o.o. S.K.A., MOLD A. Szymańska & M. Plucińska Spółka Jawna, NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Tulplast Ireneusz Socha Spółka Jawna, Tartak Usługowy Drabiński Marek, PPHU TOMPOL Tomasz Pietrus, Gmina Malanów, Gmina Miejska Górka, Gmina Wapno, Gmina Miasto Złotów, Ośrodek Kultury Ochoty, Fundacja na Rzecz Edukacji i Zdrowia „Perspektywa”, Koalicja „Karat”, Parafia Rzymsko-Katolicka Pod Wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, Stowarzyszenie „Jidełe”, Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej, Stowarzyszenie Od – Do, Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była też przeprowadzana na studiach podyplomowych „Nauki przyrodnicze”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom rozważającym zakup polecamy poniższe lektury:

• Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
  • Kapitał-Karol Marks
  • Kompendium small businessu-Romuald Gabrysz
  • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
  • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
  • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
  • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Termin: do ustalenia
    Miejsce: Piekoszów, motel Sarmacja, ulica Listonoszy 1
    Cena spotkania: 1100 zł VAT zw. Proponujemy prawo płatności ratalnie – cztery miesięcznych wpłat.
    W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Rolada z kurczaka wypełniona szpinakiem i serem Feta . Zupa: Staropolski Żurek podawany z jajkiem i kiełbas. Drugie danie: Penne Arrabiata wegetariańska pasta z pikantnym sosem z pomidorów pelatti z dodatkiem świeżego czosnku, papryczki pepperoni i parmezanem. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.