Innowacyjna gra na szkolenia i imprezy – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji NGO i sektora publicznego od kolejnego roku posiadamy grę team building: Wieloosobowe bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w strzelectwo (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – ale wyraża istotę tego modułu.)
Tą grę polecamy na szkoleniach handlowych, z asertywności a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Dominujące jej wykorzystanie to Symulacje Biznesowe .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zakres tego zadania: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Holandia
Czas trwania: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 5, nie więcej niż 19.
Wyposażenie do gry: kij neoprenowy baseball – sztuk pięć, kółko z blokadą – sztuk dziewięć, spinacze biurowe- sztuk dwie, trochę powideł, paczka miętowych karteczek, zmiotka do kurzu

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
3DESIGN Gerard Wełniak, M-Studio Usługi Kosmetyczne Monika Jarich, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Max-Pol” Zakład Pracy Chronionej Andrzej Czajka, Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , PANI TERESA MEDICA SPÓŁKA AKCYJNA, Przedsiębiorstwo Andrzej Kaczmarek Spółka Komandytowa, BRABAR Ewa Bartkowska, Gmina Jarocin, Powiat Jarociński, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, Powiat Rawicki, Ośrodek Postaw Twórczych, Fundacja „Błękitni”, Gminny Klub Piłkarski TARGÓWEK, Parafia Kościoła Ewangelicko – Reformowanego , Stowarzyszenie CREO, Stowarzyszenie EMMA – POL , Stowarzyszenie Przyjaciół Kundelka , Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była również przeprowadzana na studiach doktoranckich „Ekonomia”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom zainteresowanym tym narzędziem polecamy te tytuły:

• Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
  • Zarządzanie projektami informatycznymi-Mariusz Flasiński
  • Inwestowanie w wartość-Bartosz Sałbut
  • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
  • Delegowanie & kontrolowanie. – Brian Tracy
  • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
  • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Termin: do ustalenia
    Miejsce: Myszyniec, ośrodek Hawana, ulica Przy Bażantarni 58
    Koszt symulacji: 1500 złotych VAT zw. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – sześć wpłat.
    W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Krewetki okraszone śmietanowo-czosnkowym sosem maślanym, podane na mieszance sałat. Zupa: Krem z selera z prażonymi płatkami migdałowymi. Drugie danie: Rolada wieprzowa faszerowana duszona, ziemniaczki, zestaw surówek. Deser: Brzoskwinie w sosie waniliowo – koniakowym. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

• Comments are closed.