Idzie termin na szkolenia integracyjne

Gdy kończy się zima  to najlepszy czas by przygotować szkolenia team building. Wtedy fajne i polecane obiekty są wolne dlatego damy radę wybrać ten, który ma odpowiedni teren i sprzęt potrzebne do zamówionego scenariusza atrakcji. A jeszcze do tego jest blisko naszej instytucji i podróż nie potrwa dziesięć godzin.

Rzecz jasna że obiekt to tylko pierwszy krok do oczekiwanego szkolenia team building. Jeżeli chcemy przygotować wyjazd integracyjny bez martwienia się o szczegóły najlepiej wybrać spółkę prowadzącą szkolenia integracyjne i eventy  w formie team building. Angażujmy firmy z polecenia a niekoniecznie najtańszej. To żaden problem przyoszczędzić piętnaście procent, i potem żałować na swoje skąpstwo.  weryfikujmy raczej doświadczenie szkoleniowców, jakość przedstawianego nam scenariusza, zmodyfikowanie agendy do naszych oczekiwań i na koniec – bezpieczeństwo, przede wszystkim gdy są gry ekstremalne.

Jeżeli szkolenie team building albo też wyjazd integracyjny przygotowujemy dla kilkaset i więcej uczestników, cała organizacja zajmie nam dwa miesiące. Poukładać terminy dla tak wielu  osób jest bowiem zadaniem wymagającym czasu.  I jeszcze wynajęcie hotelu , który wynajmie tak wiele pokoi w dobrym terminie – to także czasem Syzyfowa praca.

Na koniec wspomnijmy o dwóch  prostszych sprawach gdy przygotowujemy firmowy wyjazd integracyjny albo pracownicze szkolenie team building. To sposób dotarcia uczestników na teren imprezy, a druga sprawa to dodatkowe atrakcje po zakończeniu ćwiczeń typu impreza wieczorna, lub występy artystyczne itp.  To także ważne elementy imprezy team building i nie powinnismy o nich zapominać.