Granty Europejskie na warsztaty z zarządzania

Klienci ze współpracujących z nami stale koncernów aplikowali o granty i wspólnie z naszymi trenerami przesłali niezbędne formularze aplikacyjne do odpowiednich funduszy.
Zawiadamiamy iż w ramach pogramu unijnego „Zachodniopomorski Fundusz Pomocowy” na dwudniowe Szkolenia Biznesowe pomoc otrzymały opisane poniżej przedsięwzięcia:

• Warsztaty Szkoleniowe dla Jakości w firmie Konwikpol
  • Cykl Szkoleniowy z zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • „Internet szansą dla wszystkich mieszkańców Gminy Karczew”
  • „Peptaderm” – opracowanie nowego leku na bazie skróconego analogu cyklolinopeptydu A (cykliczny tetrapeptyd).
  • innowacyjny model inteligentnego sortowania złomu puszek aluminiowych z zastosowaniem komputerowej analizy obrazu skanowania promieniami rentgenowskimi
  • nowoczesny katalizator do bezpośredniego rozkładu NO na bazie tlenków brązów
  • opracowanie implementacji planu rozwoju importu dla Wytwórni Sprzętu Medycznego GALMED
  • sporządzenie i wdrożenie procedury produkcji ziołowych suplementów diety w płynie (shotów).
  • opracowanie i wdrożenie nowej linii wzorniczej spełniającej oczekiwania klienta Europejskiego
  • sporządzenie i wdrożenie urządzenia do optycznego pomiaru i rozpoznawania kształtów w zastosowaniach przemysłowych. PKWiU: 26.51.66.0
  • opracowanie i wdrozenie nowego wzornictwa w firmie BUDVAR Centrum S.A.
  • sporządzenie wzoru przemysłowego i uruchomienie do produkcji produkcji linii wzorniczej 10 zdigitalizowanych prezenterów e-P.O.S.
  • opracowanie wzoru użytkowego autonomicznego odkurzacza samosprzątającego.
  • projekt przygotowania planu ekspansji importu firmy Altanova.
  • zbudowanie założeń i implementacja modelowego modelu Zarządzania Infrastrukturą Techniczną Przedsiębiorstwa
  • zintensyfikowanie działalności Przemysław Polański Hadros na rynki zagraniczne.
  • program testowego wstrzykiwania błędów do osystemowania dla telefonów komórkowych
  • wdrożenie zintegrowanego modelu wymiany informacji pomiędzy firmą ABW a współpracującymi Partnerami.
  • opracowanie serwisu rezerweo.com – implementacja 2 nowych e-usług w obszarze rezerwacji dostępnych w Polsce usług.
  • implementacja harmonogramu ekspansji importu usługi anodowania i barwienia aluminium.
  • wdrożenie harmonogramu rozowoju importu
  • implementacja modelowego projektu Informatycznego – narzędzia do systemowej wymiany informacji pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami branży medycznej.
  • zbudowanie nowoczesnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców w woj. świętokrzyskim i mazowieckim
  • zbudowanie inteligentnej wyszukiwarki znajdz-dotacje.pl z funkcją doradcy i bazą firm konsultingowych w zakresie dotacji unijnych
  • wypracowanie mobilnego portalu Moja Kariera z funkcją inteligentnego wyszukiwania szkoleń.
  • zbudowanie elektronicznego Serwisu Lokalizacji Obiektów i Obsługi Flot.

Tagi: szkolenia dofinansowane, szkolenie menedżerów