Granty Europejskie na treningi menedżerskie

Klienci z wybranych koncernów przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i w porozumieniu z nami dostarczyli wymagane dokumenty do instytucji finansujących.
Potwierdzamy iż w ramach pogramu dotacyjnego „Zachodniopomorski Program Społeczny” na weekendowe SzkoleniaZ Organizacji Dnia Pracy subwencję uzskały poniższe przedsięwzięcia:

• Projekt Szkolenia Wydziału Administracyjnego w przedsiębiorstwie Sordex
  • Szkolenia z zarządzania firmą impulsem innowacji.
  • „Internet „oknem na świat” dla zagrożonych wykluczeniem cyfrowym mieszkańców Włocławka”
  • eksport usług konsultingowych w zakresie funduszy przedakcesyjnych na Ukrainę.
  • nowoczesna, przyjazna środowisku komora detonacyjna dla ładunków do 2 kg TNT (trotylu)
  • sporządzenie planu rozwoju importu dla Wamtechnik sp. z o.o.
  • opracowanie harmonogramu rozwoju importu dla innowacyjnych produktów i usług firmy Alter S.A.
  • opracowanie i wdrożenie innowacyjnych procedury wytwarzania surowców i produktów farmaceutycznych
  • opracowanie i uruchomienie kompleksowych testów do diagnostyki predyspozycji genetycznych wybranych chorób nowotworowych w oparciu o technologię mikromacierzy DNA.
  • opracowanie i wdrożenie produkcji folii opakowaniowych z pamięcią kształtu o sterowanej oksybiodegradowalności
  • opracowanie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM systemOWYCH SOA
  • sporządzenie pierwszej polskiej konstrukcji i procedury produkcji stentu do bifurkacji pokrytego polimerem biodegradowalnym i uwalniającym lek antyproliferacyjny nowej generacji z grupy -olimus.
  • struktura elektroniczna baz zasobów dla efektywnego wykorzystania wyników prac badawczych
  • przygotowanie PREPARATÓW POLIFENOLOWYCH POCHODZENIA ROŚLINNEGO O WŁAŚCIWOŚCIACH PRZECIWPŁYTKOWYCH I KARDIOPROTEKCYJNYCH
  • rozbudowa i rozwój infrastruktury sieciowo-serwerowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie jako centrum naukowo-badawczego
  • wzmocnienie działań eksportowych przez Przedsiebiorstwo INLIGHT SP. Z O.O.
  • metodyka wytwarzania ściernic ze spoiwem żywicznym ze zmniejszoną ilością substancji szkodliwych emitowanych do środowiska PKWiU 26.81.Z
  • stworzenie nowoczesnego centrum logistycznego w branży odzieżowej
  • implementacja nowoczesnego systemu B2B w ramach usług serwisowania i utrzymania ruchu w Queris Sp. z o.o.
  • uruchomienie innowacyjnych e-usług poprzez stworzenie platformy internetowej informującej o promocyjnych ofertach.
  • implementacja systemu informatycznego klasy ERP podstawą dynamizacji współpracy B2B.
  • wdrożenie do produkcji nowej linii wzorniczej fotelików z systemem ISOFIX
  • uruchomienie innowacji produktowych poprzez Centrum projektowe Nowoczesnych technologii OPTeam SA
  • stworzenie mobilnego procesu wspierającego beneficjentów w prowadzeniu i zarządzaniu procesami dofinansowanymi ze środków UE.
  • zbudowanie internetowego serwisu do samodzielnego planowania domu, mieszkania, biura i ogrodu
  • zbudowanie mobilnego serwisu wspomagającego odnajdywanie osób zagubionych oraz zagrożonych utratą zdrowia lub życia.

Tagi: szkolenia z dotacją, szkolenie pracowników

• Comments are closed.