Dofinansowanie na warsztaty z zarządzania

Informujemy iż w ramach funduszu dotacyjnego „Łódzki Program Strukturalny” na dwa Szkolenia Z Zarządzania Ludźmi środki otrzymały opisane poniżej przedsięwzięcia:

• Program Szkoleniowy dot. Operatorów Maszyn w przedsiębiorstwie Wieńczycki Production
  • Szkolenie rozwoju efektywności wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • „Ochrona patentowa innowacyjnych rozwiązań dotyczących elementów napędowych pojazdów”
  • import, szansą dynamizacji firmy TOBO
  • innowacyjny proces zintegrowanych kanałów wymiany informacji B2B z partnerami w firmie FreecoNet S.A.
  • opracowanie energooszczędnych drzwi filplast i wdrożenie na modernizacyjnej linii technologicznej.
  • opracowanie planu intensyfikacji importu dla nowoczesnych, modułowych usług informatycznych
  • 35.11.Z)
  • opracowanie i wdrożenie dynamicznej koncepcji specjalistycznych salonów sprzedaży drzwi i podłóg
  • sporządzenie i uruchomienie pakietu leków kardiologicznych nowej generacji
  • sporządzenie koncepcji materiałowej i konstrukcyjnej innowacyjnego systemu konstrukcji stalowych – ADAMANTIS
  • sporządzenie strategii rozwoju importu dla firmy Robert Majkut Design
  • sporządzenie, uruchomienie i wdrożenie centrum implementacji CAB do specyfiki przemysłu HVAC.
  • plan Fineus – e-kontroling finansowy dla MSP
  • unowocześnienie Centrum Informatyki ALSTOM Power Sp. z o.o.
  • program B2B dla Platformy Współpracy Moda
  • utworzenie portalu rezerwacji miejsc noclegowych Relaxin
  • uruchomienie nowoczesnego systemu systemowej wymiany informacji B2B pomiędzy partnerami Light Hosting
  • implementacja planu ekspansji eksportu w przedsiębiorstwie systemics-Pab Sp. z o.o.
  • wdrożenie koncepcji intensyfikacji eksportu w przedsiębiorstwie Marbo S.C.
  • wdrożenie dwóch nowoczesnych metodyki drogą do zwiększenia konkurencyjności.
  • implementacja innowacji produktowych poprzez Centrum procesowe Nowoczesnych procedury OPTeam SA
  • stworzenie cyfrowego systemu do zarządzania czarterami jachtów oraz nowoczesnej wyszukiwarki czarterów wraz z możliwością rezerwacji.
  • wypracowanie cyfrowego serwisu do zdalnego przetwarzania dokumentów cyfrowych
  • stworzenie elektronicznego serwisu umożliwiającego graficzne prezentowanie na mapie przebytych tras poprzez wgrywanie zasobów z urządzeń GPS

Tagi: szkolenia dla firm, szkolenie załogi

• Comments are closed.