Badanie potrzeb szkoleniowych – spotkania integracyjne

Sprawdzajac dążenia szkoleniowe instytucji  w zakresie imprez team building, pracujący dla nas instruktorzy zadają koordynatorowi personalnemu oraz funkcyjnemu przełożonemu szkolonych osób dlugą listę pytań.
Prowadząc    wyjazdy,  powinniśmy z całą pewnością wiedzieć, w jakie strategie wpisują się organizowane udane szkolenia team building .
Najczęstsze pytania dla zamawiających:
Co jest pierwszoplanową intencją projektu?
Jaki dział w firmie reprezentuje grupa?
Które wątki omawiamy na wyjeździe, np. motywowanie a może zarządzanie zmianami?
Jak bardzo męczące fizycznie powinny być atrakcje?
Dokąd chcemy pojechać?
Jaki jest budżet?
Jakich atrakcji należy unikać by nie zrazić grupy i nie zanudzić powtarzalnością?
Takich pytan jest znacznie więcej. Rozmowa z pracodawcą trwa często blisko trzy godziny. Tylko szerokie zbadanie oczekiwań umożliwia stworzenie trafnego scenariusza eventu.

TROCHĘ INTERESUJĄCYCH DANYCH ODNOŚNIE WYJAZDÓW INCENTIVE Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA:
– Ciesząca się największym wzięciem forma ćwiczeń : nagrywanie filmów i teledysków
– Najlepiej ocenione w kwestionariuszach po spotkaniu ćwiczenia – opinie grup: gry konstrukcyjne z klockami
– Przeciętna liczebność zespołu uczestniczącego w grze: dwieście uczestników.
– Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na team building: środa.
– Najczęściej oczekiwania lokalizacja: Kaszuby

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od jedenastu lat działamy w branży eventów jako Training Projects. Prowadzimy plenerowe szkolenia team building i niezwykle dynamiczne wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw i organizacji.
Pracujemy jako zespół szkoleniowców z praktyką biznesową ale także certyfikacjami związanymi z survivalem, co pozwala nam na oferowanie wydarzeń w formie plenerowej, łącząc zabawę z nauką. Pracujący dla nas animatorzy to także autorzy książek poradnikowych i ciekawe osobowości.
Nasze widowiskowe wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są rekomendowane przez wiele instytucji z wszystkich branż.
Wiemy, że udane szkolenie lub wyjazd to także komfortowy obiekt szkoleniowy. W wyselekcjonowanej bazie posiadamy ponad sto urokliwych lokalizacji górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Zapraszamy na eventy integracyjne i  team building.W większości przypadków pracujemy w Beskidach, nad Zegrzem jak również nad morzem. Wolimy  lokalizacje mniej znane . Przy dobrej pogodzie szkolimy na dworze, a gdy pada, wieje lub temperatura jest za niska – w salach szkoleniowych.