Analiza oczekiwań szkoleniowych – wyjazdy integracyjne

Badając oczekiwania szkoleniowe pracodawcy  w zakresie szkolen incentive, nasi szkoleniowcy zadają szefowi personalnemu oraz funkcyjnemu szefowi uczestników dlugą listę pytań.
Organizując  praktycznie każde, niezależnie od wielkości  imprezy,  musimy bowiem dobrze czuć, w jakie strategie wpisują się nasze  sensowne szkolenie integracyjne .
Najczęstsze pytania dla zamawiających:
Co jest głównym celem wyjazdu?
Jaki dział w firmie reprezentuje grupa?
Które zagadnienia omawiamy na evencie, np. motywowanie albo konflikty?
Jak bardzo aktywne fizycznie powinny być atrakcje?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Ile mamy pieniędzy?
Jakich atrakcji należy unikać by nie zrazić grupy i nie zanudzić powtarzalnością?
Takich pytan jest znacznie więcej. Spotkanie z pracodawcą trwa często ponad dwie godziny. Jedynie szerokie poznanie potrzeb umożliwia opracowanie sensownego programu eventu.

GARŚĆ NIEZNANYCH DANYCH ODNOŚNIE WYJAZDÓW INCENTIVE Z MINIONEGO MIESIĄCA:
– Najczęściej kupowana forma aktywności : zajęcia na wodzie – tratwy, pontony, kajaki
– Najlepiej wycenione w testach po wyjeździe ćwiczenia – opinie uczestników: gry konstrukcyjne z klockami
– Uśredniona liczebność grupy zajęciowej: dwadzieścia osób.
– Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na team building: początek tygodnia.
– Najchetniej zamawiana lokalizacja: Zakopane

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od kilkunastu lat prowadzimy projekty w branży wydarzeń i konferencji korporacyjnych pod marką Training Projects. Oferujemy scenariuszowe szkolenia team building i bardzo atrakcyjne wyjazdy integracyjne dla różnych zespołów.
Funkcjonujemy jako zespół trenerów z sporym stażem na kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach ale jednocześnie uprawnieniami związanymi z żeglarstwem i pływaniem, co pozwala nam na oferowanie wydarzeń w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw pracowniczych i zabawę o fuzycznym charakterze. Pracujący dla nas animatorzy to jednocześnie instruktorzy żeglarstwa i wspinaczki i nietuzinkowe osobowości.
Nasze scenariuszowe wyjazdy integracyjne i interaktywne szkolenia team building są cenione przez dziesiątki koncernów z całego kraju.
Rozumiemy, że zadowalające szkolenie albo wyjazd to także przyjazny obiekt szkoleniowy. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście mamy blisko dwieście ciekawych lokalizacji górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Polecamy nasze spotkania integracyjne i  team building.Najchętniej pracujemy na terenie Jury, pod Warszawą jak również w północnej Polsce. Cenimy  destynacje w pewnej odległości od miast . Przy dobrej pogodzie szkolimy na terenie otwartym, a jeżeli pada, wieje lub temperatura jest za niska – w salach szkoleniowych.