All posts for the day 9 września, 2014

Zarządzanie czasem w działalności menedżerskiej

Zarządzanie czasem to ważny temat na szkoleniach dla menedżerów. W ubiegłym sezonie szkoleniowym poprowadziłem projekty szkoleniowe z tego zakresu tematycznego. Ludzie, którzy w nich uczestniczyli dali mi wiele inspiracji, aby napisać ten tekst.

Symulacje biznesowe w kursach przygotowujących do pracy na danym stanowisku

Szkolenia dzielą się na wiele kategorii szkoleń: doskonalące dotychczasowe umiejętności, stanowiskowe, a także przypominające. W branży szkoleniowej pracownicy firm szkoleniowych często przygotowują projekty szkoleniowe doskonalące dotychczasowe umiejętności.

Role w zespole

W nowoczesnej instytucji ludzie pracujący w dziale ZZL wiedzą, że kandydatów angażuje się do zespołów z powodu różnorakich umiejętności. Ważne kompetencje osoby poszukiwanej do zespołu wywodzą się z ról w zbiorowości ludzkiej. W końcu urzeczywistniam chęć stworzenia postu na blogu z zakresu postaw w grupie.

Czym jest wewnętrzna chęć do działania

Wewnętrzna chęć do działania oznacza bodźce skorelowane z rodzajem pracy a także cechami osobowymi, które wyjaśniają, z jakich powodów ludzie chcą wykonania wyznaczonych przez kogoś z zewnątrz czynności wchodzących w skład życia zawodowego lub osobistego.