All posts for the day 22 lipca, 2013

Nowe reguły – unijne szkolenia

Coraz więcej wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości nieco łatwiejsze do uzyskania zostaną dotacje z publicznej unijnej pomocy zabudżetowane na  kształcenie.

Ostatnie badania – oczekiwania szkoleniowe pracodawców

Pracownik naszego działu promocji  co kilka dni wylicza spis przekazywanych do naszego działu zamówień zapytań od klientów.  Uznaliśmy iż będziemy go na tym blogu przepisywać, ponieważ dużo konsultantów zwraca się do nas z pytaniami, jakie kursy są najpopularniejsze i jakie koniunktury obowiązują na rynku doradczo szkoleniowym. Nasza firma prowadzi tylko szkolenia z zarządzania , czyli  […]

Badanie potrzeb szkoleniowych – spotkania integracyjne

Sprawdzajac dążenia szkoleniowe instytucji  w zakresie imprez team building, pracujący dla nas instruktorzy zadają koordynatorowi personalnemu oraz funkcyjnemu przełożonemu szkolonych osób dlugą listę pytań.

Inne zasady – dotowane szkolenia

Wiele informacji wskazuje na to, że w dającej się przewidzieć perspektywie wyraźnie prostsze do zdobycia będą dotacje z publicznej unijnej pomocy przypisane na  warsztaty dla pracowników.

Aktualne statystyki – oczekiwania szkoleniowe zamawiających

Koleżanka z firmy  ciągle sporządza spis wysyłanych do naszej firmy zapytań od odbiorców warsztatów szkoleniowych.  Postanowiliśmy iż będziemy go na naszym blogu wrzucać, ponieważ sporo konsultantów ciekawi, jakie zagadnienia są cenione i jakie tendencje obowiązują na rynku doradczo szkoleniowym.

Analiza oczekiwań szkoleniowych – wyjazdy integracyjne

Badając oczekiwania szkoleniowe pracodawcy  w zakresie szkolen incentive, nasi szkoleniowcy zadają szefowi personalnemu oraz funkcyjnemu szefowi uczestników dlugą listę pytań.